کت و شلوار, کت و شلوار و کت تک

بهترین برند کت و شلوار مردانه

در این مقاله از دندی کت قرار است با هم به بررسی بهترین برند های کت و شلوار مردانه بپردازیم و عادلانه نقد و بررسی داشته باشیم. پس در ادامه همراه ما باشید

بهترین برند کت و شلوار مردانه در ایران

تنوع برندی در حوزه کت و شلوار در ایران بالاست و در ادامه با هم به بررسی بهترین برند های کت و شلوار در ایران خواهیم پرداخت.

هاکوپیان

هاکوپیان یکی از معروف ترین برند های ایرانی بوده که نزد ایرانیان خیلی با ارز شمرده میشود این برند با توجه به قیمت بالای خود و کیفیت عالی و یکسری ویژگی های خاص خودش در عرصه خرید کت و شلوار جز هایکلاس ها و باکلاس ترین برند ها بشمار میاید.

در ادامه قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم:

پارچه های مورد استفاده

پارچه های مورد استفاده در کت و شلوار های هاکوپیان تماما از الیاف های طبیعی مانند نخ و پنبه استفاده شده است و تمامی پارچه های هاکوپیان از ایتالیا میباشد که این پارچه ها طی مراحلی با بررسی های دقیق کارشناسان به ایران وارد و در دست تولید قرار خواهند گرفت

دوخت هاکوپیان

دوخت هاکوپیان از دوخت های صنعتی بازار کت و شلوار است و این دوخت با کیفیت ترین برش ها را در خود شامل میشود و به جرعت میتوان گفت که یکی از بهترین برند های خرید کت و شلوار در ایران هاکوپیان است که این مورد به جهت استفاده از پارچه های خوب و دوختی عالی میسر شده است.

استفاده از خرج کار با کیفیت

خرج کار های موجود در کت و شلوار هاکوپیان مانند: استری، دکمه، جیر و یکسری چیز ها که باعث زیبایی کت و شلوار شما و وجه تمایز شده شما نسب به دیگر برند های کت و شلوار شده است را این برند از ایتالیا وارد میکند و برای اطمینان از کیفیت این مورد هم مانند دیگر موارد در دست بررسی کارشناسان کیفی هاکوپیان قرار خواهد گرفت.

سفارشی دوزی هاکوپیان

هاکوپیان این امکان سفارشی دوزی را برای  افرادی که مشکل سایز دارند که از نظر قد بلند و چه چاقی فراهم کرده و شما کافیست با مراجعه به شعب پایتخت پس از دو مرحله پرو و صرف زمان حدود یکماه کت و شلوار مخصوص خودتان را با پارچه های خود شرکت تحویل بگیرید و نکته جالب این ماجرا این است که این برند کت و شلوار محبوب ایرانی پارچه های خود شمارا تا زمانی که توسط کارشناسان مورد تایید قرار نگیرد بررسی نمیکند.

شعار هاکوپیان: زندگی ارزشمند است

دندیکت-هاکوپیان بهترین برند کت و شلوار ایرانی

ال سی من یکی از بهترین برند خرید کت و شلوار

همه ما ال سی من را میشناسیم و این موضوع را به واسطه تبلیغات زیاد ان چه در تلویزیون و چه در دیگر رسانه ها و عموما ال سی من را با امیرحسین ارمان بازیگر ایرانی که تازگیا به عنوان سفیر ال سی من انتخاب شده است میشناسیم.

چرا از ال سی من خرید کنیم؟

در ادامه قراره با هم ویژگی هایی از ال سی من را با هم بررسی کنیم که این برند خوب کت و شلوار توانسته مشتری های زیادی را به خود جذب کند.

قیمت برند کت و شلوار مردانه ال سی من

قیمت کت و شلوار ال سی من یک قیمت مناسب اما لاکچری است این بدین معناست که نه انقدر گران است که کسی توان خرید انرا نداشته باشد و نه انقدر ارزان است که دگر جز بهترین برند خرید کت و شلوار نباشد که این موضوع تعادلی برای این دو بازو مهم در برند های کت و شلوار برقرار کرده است.

ال سی من مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی

وقتی حرف ار بهترین برند خرید کت و شلوار در ایران میشود و تاکید بر در ایران بودن ان است لذا باید محصولی تولید کند که مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانی ها باشد که این موضوع را ال سی من بارها اعلام کرده و ادعا دارد که محصولات تولید شده او مطابق با فرهنگ و سلیقه ایرانیان است.

اال سی من جوان پسند و امروزی

با مشاهده محصولات ال سی من متوجه میشود که این برند کت و شلوار ایرانی در خرید و ارائه محصولاتش به مشتریان از طرح های جوان پسند استفاده کرده که این موضوع جالب بوده و مورد استقبال قرار گرفته و از سمت دیگر استفاده از سلبریتی جوان ایرانی تاثیر بیشتری بر این موضوع دارد.

شعار ال سی من: انتخاب خاص تن

دندی کت-ال سی من برند کت و شلوار ایرانی

گراد از قدیمی ترین برند های کت و شلوار ایرانی

گراد هم یکی از موفق ترین برند های کت و شلوار ایران است که توانسته با دوخت اصیل خود و پارچه های مرغوب ترک سهمی از بازار کت و شلوار داشته باشد.

تنوع بالا برند ایرانی گراد

یکی از دلایلی که خیلی از افراد به سمت گراد سوق پیدا کرده اند و جذب این برند کت و شلوار مردانه شده اند استفاده از تنوع رنگ، طرح و سایز میباشد که توانسته همه نوع قشر جوان یا مسنی را به خوددرگیر کند.

فروش سازمانی در گراد

فروش سازمانی در گراد باعث شده است که خیلی از کارمندا و افراد ناخواسته مجبور به پوشیدن این بهترین برند کت و شلوار بکنند و پس از بررسی متوجه دوخت بسیار با کیفیت ان بشوند و به سمت خرید از این برند محبوب تشویق شوند.

سایز بندی در گراد

گراد اخیرا مدعی شده است که 9 مدل برش و نوع دوخت دارد که با این 9 مدل برش میتواند بیش از 95 درصد افراد جامعه را از گشتن دنبال کت و شلوار بی نیاز کند و این موضع هم یک وجه تمایز بین گراد و دیگر برند های کت و شلوار است که باعث محبوبیت ان شده و این در حالی است که گراد سیستم اندازه گیری اختصاصی و تحویل 30 روزه را هم برای مشتریانش فراهم کرده اما 9 مدل دوخت ان برای افرادیست که مایل اند در لحظه کت و شلوار خود را اماده تحویل بگیرند.

شعار گراد: تجربه ای نو در هر زمان

دندی کت- گراد بهترین برند کت و شلوار مردانه

ماکسیم و خرید کت و شلوار باکیفیت

ماکسیم یکی از محبوب ترین برند های خرید کت و شلوار در ایران است که مشتریان بلقوه خود را دارد و این برند توانسته اعتبار خوبی در بازار کت و شلوار بدست اورده.

شروع فعالیت ماکسیم

ماکسیم فعالیت خودش را در سال 1359 چیزی حدود 41 سال پیش استارت زد و از سال 59 با تلاش برای تولید کت و شلوار با کیفیت وارد بازار رقابت با دیگر برند های خرید کت و شلوار و کت تک شد.

این برند محبوب کت و شلوار توسط اقایدکتر احمد عبدلی و محمد اعتباد شکل گرفت. رسالت ماکزیم این بود که با تولید ملی علاوه بر تامین نیاز جامعه بتوانید تولید کت و شلوار را به خودکفایی برساند و گام مهمی در این زمینه بردارد که تا به امروز این هدف و رسالت ادامه دارد.

محصولات ماکسیم

ماکسیم در ابتدا فعالیت خودش صرفا به تولید پیراهن و تریکو پرداخت اما رفته رفته این موضوع باعث شد گرایش سمت تولید کت و شلوار و کت تک پیدا کند که امروزه در محصولات ماکسیم علاوه بر پیراهن و تریکو کت و شلوار و کت تک هم نیز مشاهده میشود که این نشان از تلاش های بی وقفه ماکسیم و تیم ماکسیم است.

شعب و نمایندگی های ماکسیم

ماکسیم پس از چیزی بیش از 4 دهه تلاش توانسته حدود 27 فروشگاه و شعبه در سراسر کشور افتتاح نماید که از این 27 شعبه حدود 24 شعبه ان متعلق به پوشاک اقایان است و 3 شعبه ان متعلق به پوشاک بانوان میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *