سفارشات خود را برای  بالا 100 هزار تومان را با پیک رایگان تجربه کنید

کت تک, کت و شلوار, کت و شلوار و کت تک

کت و شلوار هاکوپیان + نقد و بررسی و قیمت

دندی کت- هاکوپیان

کت و شلوار هاکوپیان

هاکوپیان جز اولین ها در عرصه تولید صنعتی کت و شلوار در ایران بود که این اتفاق توسط اقای سومبات هاکوپیان رقم خورد.

اقای هاکوپیان در دوران نوجوانی اش علاقه زیادی به خیاطی داشت که این موضوع باعث شد در سال 1349 یم کارگاه کوچک خیاطی و تولید کت و شلوار در تهران راه اندازی نماید.

سال ها گذشت و این کارگاه روزانه فعالیت های خود را ادامه میداد تا اینکه در اوایل دهه 80 با یک هدفگذاری مطمئن، بلند مدت و هوشمندانه تبدیل به یک شرکت صنعتی و کسب و کاری خانوادگی شد.

این برند محبوب ایرانی تا کنون بیش از 5 دهه است که توانسته سهمی از بازار تولید کت و شلوار را داشته باشد.

تا کنون بیش از 23 شعبه در سراسر ایران از برند هاکوپیان وجود دارد که بیش ار 400000 مشترک دارد که در این 23 شعبه تمامی محصولات مشترک و قیمت های در تمامی این شعب در سراسر ایران یکسان بوده است.

ویژگی های هاکوپیان

هاکوپیان با توجه به قدمت چند ساله اش یکسری ویژگی ها و تمایزاتی دارد که در ادامه بیشار به انها توجه خواهیم کرد.

پارچه های مورد استفاده در هاکوپیان

پارچه های موجود و استفاده شده در هاکوپیان اکثرا از الیاف طبیعی تولید شده اند و اغلب اها از نخ و پنبه و پشم میباشند.

پارچه های هاکوپیان از کشور هایی مثل:انگلیس، المان، ایتالیا و ترکیه میباشند که کیفیت این پارچه ها باید مورد تایید کارشناس ایتالیایی برند هاکوپیان باشد تا به ایران برسد و شروع به تولید این کت و شلوار ها بشود و به دست شما مشتریان عزیز این برند برسد.

پارچه های خریداری شده در هاکوپیان از طیف وسیعی برخوردار است که بتوانید همه نوع و قشری را در نظر بگیرد.

در مدل های پارچه کت و شلوار میتوانید طرح های ساده، راه راه و چهارخونه مشاهده مینمایید که این طرح ها یکسری هایشان برای جوان ها مناسب است و یکسری هایش برای مسن پسندان مناسب است.

دوخت کت و شلوار های هاکوپیان

دوخت کت و شلوار های هاکوپیان یک بدوخت عالی تمام صنعتی میباشد که با نظارت و دقت خاصی این دوخت به بازار ارائه میشود.

دوخت هاکوپیان هم مانند انتخاب پارچه از حساسیت بالایی برخوردار است این بدین معناست که برای دوخت هم یکسری کارشناس وجود دارد که کیفیت دوخت را بررسی میکنند و اگر این دوخت دچار مشکلی بود سریعا به فکر تغیر یا اصلاح باشد تا با کیفیت ترین دوخت به دست مشتریان برسد.

دوخت هاکوپیان دوختی تمام صنعتی میباشد که عموما نیروی انسانی در تولید کت و شلوار دخالت خاصی ندارد اما خب از برش پارچه تا مرحله اخر انرا ماشین الات صنعتی انجام میدهند.

سفارشی دوزی در هاکوپیان

این برند خلاق ایرانی با توجه به سابقه 50 ساله اش در زمینه تولید کت و شلوار این امکان را برای مشتریانش فراهم اورده است که سفارشی دوزی را به اجرا بگذارد.

سفارشی دوزی در هاکوپیان برای عموم مردم امکان پذیر است و فقط کافیست با مراجعه به یکی از 23 شعب هاکوپیان در سراسر کشور و اندازه گیری سایز مناسب شما و انتخاب پارچه مد نظر برای شما امکان سفارشی دوزی را فراهم مینماید.

از دیگران نکات که به اهمیت کیفیت در هاکوپیان میتوان اشاره کرد این است که شما نمیتوانید پارچه مدنظر خود را که از قبل موجود داشته اید و یا در دیگر فروشگاها تهیه نمایید را برای دوخت به هاکوپیان ارائه دهید مگر اینکه طی بررسی و تحقیق جامع پارچه شما صلاحیت و کیفیت لازم برای تولید از نظر استاندارد های هاکوپیان را داشته باشد.

دندی کت-سومبات هاکوپیان موسس کت و شلوار هاکوپیان

داستان هاکوپیان از زبان اقای سومبان هاکوپیان

اقای هاموپیان اینگونه شرح میدهد که در اواخر دوران ناصر الدین شاه بود که وی تغیراتی در پوشش ایرانی ها به وجود امد که در اواخر حکومت وی به فرنگ سفر کرد و مشاهده تغیرات چشم گیر در حوزه چوشاک و مخصوصا کت و شلوار های ان زمان شد و بعد از اتمام سفرش یم چرخ خیاطی به عنوان سوغات از فرنگ وارد ایران کرد و پس از ان از یم خیاط قفقاز برای استفاده از این چرخ دعوت به عمل اورد تا از این پس لباس درباریان را این شخص با چرخ تولید نماید که این نشان از تولید لباس تا قبل از این چرخ به وسیله سوزن و دستی میباشد.

وی ادامه داد که در تاریخ امده است که اولین کت و شلوار به سبک امروزه که مشاهده میکنیم در زمان احمد شاه قاجار پدید امد که این موضوع به کمک روشنفکران و افراد موفق ان زمان از استقبال پر شوری برخوردار شد و این اغاز تولید کت و شلوار امروزی بود که شما میتوانید تاریخچه کت و شلوار را در اینجا مشاهده نمایید

نرخ کت و شلوار هاکوپیان

نرخ کت و شلوار هاکوپیان بسته به نوع پارچه و یکسری فاکتور های این برند متفاوت است که در ادامه بیشتر در مورد قیمت کت و شلوار های هاکوپیان صحبت خواهیم کرد اما به طور کلی بدانید که قیمت های وی در مهر 1400 در کت و شلوار هایش از حدود 7 میلیون تومان شروع میشوند تا 13 میلیون تومتن.

این حداقل و حداکثری که مشاهده نمودید در نوع پارچه نیز بشدت تاثیر دارد و توجه هم داشته باشید که این مدل ها و قیمت ها در سال 1400 و ماه مهر بوده است.

لیست قیمت کت و شلوار هاکوپیان

لیست قیمتی که در ادامه مشاهده مینمایید مربوط به مهرماه 1400 بوده و با قیمت امروز حتما تفاوت هایی دارد.

نوع کالااز قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
کت ‌و شلوار پارچه ایتالیایی9,000,00012,500,000
کت ‌و شلوار پارچه ترکیه‌ای7,000,0009,000,000
کت شلوار ژیله پارچه ایتالیایی12,000,00013,000,000
کت شلوار و شلوار اضافه پارچه ترکیه ای9,000,00012,000,000
کت تک پارچه ایتالیایی6,500,00010,300,000
کت تک پارچه ترکیه‌ای5,400,0006,500,000
کت تک کژوال (پنبه ای و پشمی)4,700,0008,300,000
شلوار تک پارچه ایتالیایی2,700,0003,300,000
شلوار تک پارچه ترکیه‌ای1,800,0002,500,000
شلوار تک کژوال-جین-پنبه ای1,400,0001,800,000
پیراهن1,000,0001,500,000
پلیور و ژاکت با نخ ایتالیایی1,500,0001,800,000
بارانی4,900,000——
پالتو-نیم پالتو9,000,00012,400,000
کاپشن پاییزه2,400,0004,800,000
اورکت/ کاپشن زمستانی4,900,000——

 

قیمت گران ترین کت و شلوار هاکوپیان

انچه که در جدول بالا هم مشاخده نمدید میتوان فهمید گرانترین کت و شلوار هاکوپیان جز دسته خرید کت و شلوار است که میتوان گفت جنس این پارچه از بهترین الیاف های طبیعی است و این پارچه در کشور ایتالیا بافته و تولید شده است .

در کل بخواهم خلاصه کنم گرانترین کت و شلوار هاکوپیان از جنس پارچه ترک و دوخت تمام صنعتی است که گرانترین کت  و شلوار همراه خود جلیقه دارد.

خرید اینترنتی کت و شلوار هاکوپیان

برای خرید اینترنتی کت و شلوار هاکوپیان را میتوانید از وبسایت انها بررسی کنید که لینک وبسایت https://shop.hacoupian.net است که میتوانید به فروشگاه هاکوپیان مراجعه نمایید.

امروز که داریم این محتوا را برای شما گرد اوری میکنم محصول کمی در فروشگاه اینترنتی هاکوپیان وجود دارد و میتوان گفت خرید اینترنتی کت و شلوار ار هاکوپیان فعلا در دسترس نیس اما خب دیگر خرید اینترنتی از هاکوپیان مانند شلوار و پالتو و…. را تجربه نمایید.

مدل های کت و شلوار هاکوپیان

مدل های کت و شلواری هاکوپیان از تنوع بالایی برخوردار است که هاکوپیان امده و مدل های کت و شلواری هاکوپیان را در دسته بندی های مختلفی ارائه کرده است.

محصولات کلاسیک هاکوپیان شامل خرید کت تک و کت و شلوار است همچنین در این دسته بندی شما نیز میتوانید پالتو و کفش و کمربند مجلسی هم مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید