کت تک, کت و شلوار, کت و شلوار و کت تک

بررسی ال سی من

ال سی من، انتخاب خاص تن

ال سی من یکی از معروف ترین برند کت و شلوار در ایران است که توانسته با تبلیغات گسترده در فضای اینترنت و تلویزیون برند بزرگ خود را بیشتر به چشم علاقه مندان به صنعت پوشاک مخصوصا شاخه پوشاک رسمی نزدیک کند.این برند را اغلب با سفیر خود یعنی سلبریتی محبوب ایرانی ها توانست خود را در جامعه بزرگ تر نمایش دهد ال سی من وقتی با امیرحسین ارمان سفیر برند ال سی من قرارداد بست از فردای ان روز شتهد محبوبیت بیشتر در دلها شد که این موضوع ناشی از تبلیغات حرفه ای ال سی من در تلویزیون و شبکه های اجتماعی بود.

درباره ال سی من

ال سی من توسط دو برادر یعنی منصور الیاسی و ناصر الیاسی در سال 1355 استارت خورد این شغل از پدر به این دو برادر به ارث رسیده بود.

امروزه ال سی من بزرگترین کارخانه و خط تولید کت و شلوار در خاورمیانه را دارد که این نشان از زحمات بی وقفه برادران الیاسی است.که انها از سال 1355 در تلاش بودن تا پوشاک را از کشورهای اروپایی و اسیایی چون انگلیس، ایتالیا، المان و ترکیه به ایران وارد کنند.

فعالیت ال سی من در ترکیه

پس از گذشت چند سال از شروع فعالیت ال سی من و شروع واردات پوشاک از ترکیه شرایطی فراهم امد که این برند یک فعالیت و قرارداد خوبی با این کشور ببندد و این موضوع باعث شد که 4 کارگاه و خط تولید در ایران راه اندازی شود این کارگاه ها به صورت نیمه صنعتی بودند که مدیون توافق برادران الیاسی با یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت ها و کمپانی ها ترک بود.

گسترش ال سی من

بعد از سال 1393 شمسی وقتی که در بازار پوشاک تقاضا برای البسه زیاد شد ال سی من با تصمیم هوشمندانه اش توانست با به کارگیری و مشاوره از متخصصانی از کشور های المان و انگلیس و با بکارگیری نیرو متخصص ایرانی به سبب گسترش بازار بزرگترین کارخانه خود را که بزرگترین کارخانه خاورمیانه در زمینه پوشاک است افتتاح نماید.

این کارخانه در شهرک صنعتی پرند واقع در 45 کیلومتری جنوب تهران افتتاح شد.

جالب است که بدانید این فعالیت برادران الیاسی به جهت راه اندازی کارخانه lc man در سال 1386 رقم خورد که انها به خرید یک قطعه 10قصبی در شهرک پرند پرداختند اما این موضوع برای مدت 4 سال به تعویق افتاد و در سال 1390 مجدد این برند ایرانی شروع به کلنگ زدن کرد و در پایان سال 1393 بزرگترین کارخانه خاورمیانه در حوزه پوشاک ساخته شد.

لیست قیمت های کت و شلوار ال سی من

قیمت های ال سی من جوری قیمت گذاری شدند که هم ارزش محصول حفظ میشود و هم لاکچری و خاص بودن محصولات را میرساند اما خب در ادامه بیشتر به این موضوع خواهم پرداخت

نوع کالااز قیمت (تومان)
گرانترین کت و شلوار ال سی من9,000,000
ارزانترین کت و شلوار ال سی من3.500.000
ارزانترین کت تک ال سی من4.000.000
گرانترین کت تک ال سی من2,000,000
قیمت کت و شلوار دامادی ال سی من8,500,000
ارزانترین کت و شلوار دامادی ال سی من6,000,000

قیمت کت و شلوار ال سی من

همانطور که در بالا مشاهده نمودید حداقل ترین قیمت برای کت و شلوار در ال سی من که امروز 30 درصد تخفیف خورده است حدود 1میلیون پانصد الی 4 میلیون تومان است و بالاترین قیمت برای کت و شلوار ال سی من حدود 9 میلیون تومان است که این قیمت ها با توجه به اوضاع اقتصادی ایران دائما در حال تغییر اند.

اما با این حال میتوان گفت قیمت یک دست کت و شلوار ال سی من چجوری است.

قیمت کت تک مردانه ال سی من

کت تک های ال سمن هم از تنوع بالایی برخوردارند که این موضوع باعث پدید تنوع قیمتی بالا در محصولات ال سی من شد اما به طور کلی محدوده قیمتی کت تک های ال سی من بین 4 میلیون تومان تا 2 میلیون تومان بوده که این موضوع هم وابسته به شرایط اقتصادی دازد.

قیمت کت و شلوار دامادی هاکوپیان

کت و شلوار های دامادی ال سی من از تنوع بالایی در نوع یقه برخوردار است که این موضوع وجه تمایز بین ال سی من و دیگران رقیبان چون هاکوپیان و دندی کت و گراد میباشد اما خب این موضوع برای خیلی از داماد ها مهم است و برای خیلی از داماد ها مهم نیس چرا چون انها بیشتر توجه به تغیر مدل پارچه و بافت پارچه دارند تا تغییر در  نوع یقه.

با این حال به صورت کلی میتوان گفت مجموع کت و شلوار های ال سی من و کت و شلوار های دامادی ال سی من به این نتیجه رسید که قیمت یک دست کت و شلوار ال سی من از حدود 9 میلیون به پایین است که این تا حدود 4 الی 5 میلیون نیز ممکن است برسد.

خرید اینترنی کت و شلوار ال سی من

برای خرید اینترنتی کت و شلوار ال سی من شما نیز میتوانید به وبسایت ال سی من به ادرس https://www.lc-man.com مراجعه نمایید و از بخش بالای سایت محصولات را انتخاب کنید که در این بخش شما میتوانید کت و شلوار های مردانه ال سی من را از بخش رسمی ها انتخاب کنید و کت  تک های ال سی من را از بخش نیمه رسمی ها انتخاب کنید و با کلیک روی هرکدام میتوانید سایز و رنگ و طرح مناسب خود را انتخاب کرده و وارد مرحله پرداخت و ارسال شوید.

خرید اینترنتی کت تک مردانه ال سی من

در خرید کت تک مردانه ال سی من تفاوتی با خرید  کت و شلوار ندارد ولی خب برای این کار بعد از ورود به وبسایت ال سی من از منو بالای وبسایت روی محصولات کلیک میکنید در زیر منو باز شده روی قسمت نیمه رسمی تشریف ببرید و گزینه کت تک را کلیک نمایید و در اینجا همه محصولات کت تک مردانه ال سی من را میتوانید مشاهده نمایید و مانند مورد بالا روی کت تک مورد پسند کلیک کنید بعد از ورود به صفحه محصول سایز مناسب خودان را انتخاب نمایید و وارد مرحله بعد که ادرس دادن و پرداخت وجه میباشد تشریف ببرید و توجه داشته باشید که ادرس خود را به درستی وارد نمایید که این موضوع خیلی حیاتی است و اگر دچار اشتباه شوید دردسر خواهد داشت.

خرید اینترنتی کت و شلوار دامادی ال سی من

برای خرید کت و شلوار دامادی از ال سی من فقط کافیست بعد از مراجعه به وبسایت ال سی من از نوار بالا روی محصولات کلیک کنید و گزینه های اخری نوشته کت و شلوار دامادی کلیک کنید.

پس از کلیک به صفحه محصولات دامادی ال سی من هدایت میشوید که در این صفحه مدل های کت و شلوار دامادی ال سی من رامشاهده نمایید.

شعار برند ال سی من

برند ال سی من یک شعار برای خود در نظر گرفته که این شعار را در خیلی از تبلیغات ال سی من مشاده میکنید که در پایان ویدیو تبلیغاتی اش میگوید: (ال سی من انتخاب خاص تن) که این شعار نشان دهنده این است که ال سی من در تلاش است خود را نسب به رقبا متمایز کند و بیشتر مشتریان را به سمت خودش بکشاند.

چرا از ال سی من خرید کنیم؟

در ادامه یکسری ویژگی ها را خواهم گفت که نشان میدهد ال سی من یک برند مطمئن برای خرید کت و شلوار دامادی و کت تک است

دوخت با کیفیت ال سی من

همانطور که در بالا گفتیم ال سی من اکنون دوخت تمام صنعتی با کیفیت دارد و این دوخت همانند دوخت ما یعنی دندی کت از بهترین نوع دوخت های در ایران است

فروش سازمانی

ال سی من توانسته  فروش سازمانی خودرا با استفاده از فرهنگ ایرانی و علایق مردم ایران تولید کت و شلوار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *