کت و شلوار, کت و شلوار و کت تک

کت و شلوار در کرج

خرید کت و شلوار در کرج

فروشگاه های کت و شلوار در کرج

برای مراسم رسمی، دامادی، نامزدی و استفاده های روزمره کت و شلوار برای آقایان در بسیاری از مواقع ضروری به نظر می رسد. اگر ساکن کرج و حومه هستید باید بدانید که برای تهیه کت و شلوار مراکز بسیاری وجود دارد.

در این مطلب سعی می کنیم تعدادی از فروشگاه های کت و شلوار در کرج را معرفی کنیم تا انتخابی بهتر داشته باشید . در این فروشگاه ها می توانید علاوه بر خرید کت و شلوار برای  مراسمی دیگر مبادرت به خرید کت اسپرت و دیگر انواع پوشش مردانه اقدام کنید.

فروشگاه کت و شلوار دامات کرج

برای خرید کت و شلوار  در کرج میتوانید به این فروشگاه مراجعه کنید. شعبه یکم این فروشگاه در بلوار جمهوری شمالی قرار دارد و همچنین شعبه دوم این مرکز در مهر ویلا ،خیابان درختی و مشرف به میدان عطار است. شعبه سوم فروشگاه فروش کت و شلوار دامات کرج در چهارراه طالقانی مشرف به سازمان هلال احمر است.

فروشگاه کت و شلوار سزار کرج

این فروشگاه با ساعات کاری صبح تا شب  در شهر کرج میدان شهدا، به طرف چهارراه طالقانی روبروی بانک پاسارگاد قرار دارد.

فروشگاه کت و شلوار فایو کرج

این فروشگاه  نیز با محصولاتی متنوع در خدمت آقایان شیک پوش و داماد های محترم  است. شما می توانید در شهر کرج چهارراه طالقانی، جنب سازمان هلال احمر فروشگاه کت و شلوار فایو را ببینید.

فروشگاه کت و شلوار کنت کرج

این فروشگاه کت و شلوار در کرج در مرکز خرید مهستان واقع است. شما در طبقه دوم مرکز خرید مهستان با مراجعه به شماره ۲۸۹ می توانید این فروشگاه را مشاهده کنید.

فروشگاه کت و شلوار ژیکس کرج

اگر قصد رفتن به این فروشگاه را دارید ، در چهارراه طالقانی شمالی، قبل از خیابان بهار، روبروی سازمان آب، شماره ۵۴۳ میتوانید فروشگاه ژیکس را ببینید.

فروشگاه کت و شلوار زاگروتی کرج

این فروشگاه در منطقه عظیمیه کرج واقع شده است. در بلوار استقلال جنب پاسداران غربی، پلاک شماره ۱۲۲ این فروشگاه  قرار دارد.

فروشگاه کت و شلوار زارا کرج

برای تهیه انواع کت و شلوار مجلسی می توانید به این فروشگاه مراجعه کنید.برای دسترسی به این فروشگاه در کرج باید به خیابان شهید بهشتی به طرف میدان سپاه بروید. ابتدای خیابان استاندارد جنب کوچه  نژاد فلاح می توانید این فروشگاه را ببینید.

البته به طور قطع فروشگاه ها و مراکز دیگری در کرج و شهرهای دیگر وجود دارد که محصولاتی مناسب  باکیفیت را می‌تواند در دسترس عموم قرار دهد. اگر در شهر  کرج مرکز دیگری را میشناسید چه محصولاتی با کیفیت ارائه می دهد ما را در جریان قرار دهید.

حال که قصد خرید کت و شلوار دارید بهتر است با نکاتی در زمینه خرید کت و شلوار نیز آشنا شوید.

نکات مهم در خرید کت و شلوار در کرج

  • به رنگ کت و شلوار دقت داشته باشید. بدانید که این کت و شلوار برای چه مراسمی مناسب است. در انتخاب خود به مات و براق بودن و رنگ کت و شلوار اهمیت بسیاری دهید. ممکن است یک رنگ پشت ویترین و تن مانکن جذاب باشد اما باید با شما نیز همخوانی داشته باشد. پس به این نکته نیز دقت داشته باشید.
  • نقش شانه ها در کت و شلوار بسیار مهم است.  یکی از ارکان تناسب و زیبایی کت و شلوار سر شانه های آن است. سرشانه های کد  آستین باید کاملا فیت و اندازه باشد. به این نکته دقت داشته باشید که فیت بودن با تنگ بودن فرق دارد. باید به گونه ای باشد که آثار کشش و چروک در این نواحی مشاهده نگردد.
  • به اندازه و بلندی کت دقت کنید. اندازه کت باید به نحوی باشد که تا منطقه زیپ شلوار و قسمت پشت شما را کامل پوشش دهد. یک کت کوتاه یا خیلی بلند می تواند ایجاد یک  نقطه بسیار تاریک در استایل شما باشد.
  • به تناسب و اندازه شلوار دقت شود. نوع پارچه به کار رفته در دوخت شلوار بهتر است کمی لخت باشد تا هم حالتی زیبا داشته باشد و هم اینکه در زمان نشستن و فعالیت مشکل ایجاد نکند. البته شلوارهای گشاد و نامتناسب با فیزیک بدن نیز اصلا مناسب نیست. اندازه شلوار باید به نحوی باشد که جوراب به هیچ وجه دیده نشود. در زمانی که نشسته اید تنها مقدار کمی از جوراب میتواند دیده شود.
  • به نقش و طرح کت و شلوار دقت داشته باشید. اگر چاق هستید از طرح های چهارخانه به هیچ وجه استفاده نکنید. خطوط عمودی می تواند شما را لاغرتر نشان دهد. همچنین خطوط عمودی در پارچه کت و شلوار می تواند افرادی که قد کوتاهی دارند را بلندتر نشان دهد.
  • به نوعی یقه کت دقت داشته باشید. بنا بر وزن، فرم صورت و اندام باید یقه مناسبی انتخاب شود. بعضی از یقه ها می تواند بالاتنه شما را عریض تر نشان دهد و یا می تواند شما را لاغرتر و بلندتر نشان دهد. با توجه به فیزیک بدنی و فرم چهره میتوانید یقه مناسب را انتخاب کنید.
  • در انتخاب پیراهن وسواس به خرج دهید. اگر پیراهنی نامناسب انتخاب کنید به راحتی قادر خواهید بود تمام زیبایی کت و شلوار گران قیمت و استایل خود را زیر سوال ببرید. رنگ پیراهن زیر کت و شلوار می تواند به بهتر دیده شدن کت و شلوار و همچنین تناسب مناسب با آن کمک بسیاری کند. اگر در انتخاب رنگ پیراهن کت و شلوار مردد هستید رنگ سفید را انتخاب کنید. این رنگ قابلیتی دارد که به راحتی با رنگ های مختلف کت و شلوار ست می گردد.
  • در انتخاب کت و شلوار دقت داشته باشید که از آن خواهید برای چه منظوری استفاده کنید. کت مجلسی و رسمی برای استفاده روزمره مناسب نیست و همچنین کت تک و یا کت اسپرت نیز برای مراسم نامزدی و دامادی مناسب نخواهد بود.

در بسیاری از فروشگاه ها افراد  متبحری هستند که می توانند شما را در این زمینه کمک کنند. اما بهتر است که با مطالعه بیشتر در این زمینه و شناخت استایل درست خود  با دیدگاهی بازتر مبادرت به خرید کنید. زیرا در بسیاری از موارد متاسفانه مشاهده می شود که قصد فروشنده تنها فروش محصولات است و منافع شخصی بیشتر در نظر گرفته می شود.

می توانید با اطلاعات بسیاری که در اینترنت وجود دارد آگاهی بیشتری برای خرید کت و شلوار پیدا کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *