کت و شلوار, کت و شلوار و کت تک

کیف مناسب با کت و شلوار

کیف مناسب برای کت و شلوار

کیف های مناسب با کت و شلوار ها

به غیر از مراسم خاص و رسمی  که آقایان از کیف به استفاده نمی کنند، در زمان های دیگر و استفاده از کت و شلوار اداری لزوم به همراه داشتن کیف احساس میشود. در آقایان برعکس خانم ها کیف همراه با لباس مجلسی استفاده نمی شود. در واقع در خانم ها کیف نیز جزو عناصر استایل و زیبایی به حساب می آید.

با کت و شلوار چه کیفی بپوشیم؟

خیلی از آقایان برای حضور در محل کار بنابر اقتضای شرایط و سلیقه از کت و شلوار استفاده می کنند. این استایل می‌تواند ترکیبی از  کت تک اسپرت یا کت و شلوار رسمی باشد.برای حضور در مکان های مختلف و جابجایی وسایل مورد نیاز در هنگام انجام امور کاری وجود  کیف ضروری به نظر می‌رسد. اما اگر شما به زیبایی و استایل خود اهمیت می دهید بهتر است کیف مناسب برای این سبک پوشش را انتخاب نمایید.

کیف اداری و کت و شلوار مردانه

کیف های اداری همانطور که میدانید کیف هایی ساده و مستطیل شکل هستند که می توانند به صورت دستی و یا بر دوش مورد استفاده قرار بگیرند. این نوع از کیف ها به شکلی طراحی شده اند که بتوانند به راحتی فضای مناسب برای قرار گیری کاغذ، کتاب، خودکار و دیگر ملزومات اداری و کاری را داشته باشند. در انواع مشابه کیف اداری می توان به انواع سامسونت اشاره نمود. این نوع از کیف ها نیز به دلیل شیک بودن، جادار بودن، امنیت کافی و رسمیتی که دارند، می توانند به زیبایی استایل رسمی با کت و شلوار اضافه کنند.

البته در بعضی از مواقع به منظور استفاده های رسمی با پوشش کت و شلوار، می توان از انواع کیف های کمری نیز استفاده نمود. باید دقت داشته باشید که این نوع از کیف ها به منظور نگهداری و حفظ لوازم ضروری و واجب برای شماست. هرگز آن را از محتویات سنگین و غیر ضروری انباشته نکنید. زیرا به دلیل سنگینی هم فرم زیبایی نخواهند داشت و در نتیجه خواهند توانست استایل شما را تحت تأثیر قرار دهند. البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که این کیف ها نسبت به انواع دستی و سامسونت امنیت بیشتری دارند. موارد مهمی مانند دسته چک و مدارک می توانند در این کیف ها قرار گیرند و همواره به طور مطمئن به بدن نزدیک بوده و امنیت بیشتری را به شما القا کند.

کیف مناسب کت و شلوار

بهترین کیف که مناسب استایل کت و شلوار است کیف اسناد یا کیف اداری نام دارد. این نوع از مدل ها همیشه در عین سادگی جذابیت خود را دارند و قدیمی نمی شوند. مزیت دیگری که این نوع کیف ها دارند آن است که در طرح ها، رنگ ها و جنس های مختلف وجود دارد و از این رو برای تکمیل استایل رسمی شما گزینه های زیادی را پیش روی شما قرار می دهند. این نوع از کیف ها قطر زیادی ندارند و با حالتی مستطیل شکل مناسب اسناد و مدارک هستند. البته انواع مشابهی از این کیف های اداری وجود دارند که مخصوص حمل و نگهداری انواع تبلت و لپ تاپ طراحی گردیده اند. در شرایط ضروری و خستگی می توان از انواع بند دار این کیف ها برای حمل راحت تر استفاده کرد

ست کردن کیف با کت و شلوار

اگر از جمله افرادی هستید که با پوشش کت و شلوار از کیف و مخصوصاً کیف های اداری استفاده می کنید، این نکته را بدانید که با خرید درست کیف و رعایت یک سری نکات ظاهر و استایل جذاب تری خواهید داشت. با رعایت این نکات نه تنها کیف عنصری اضافه و دست و پاگیر نخواهد بود، بلکه به عاملی برای زیبایی و شخصیت شما تبدیل می شود.

  • کیف های اداری چرم از گزینه‌های مناسب هستند. به دلیل جنس و اصالت در کنار دوام گزینه هایی جذاب برای همراهی با کت و شلوار هستند. اگر میخواهید کیف های چرم شما در تناسب بیشتری با شما باشد بهتر است به تناسب و سفید شدن آن با کفش خود دقت کنید. اگر از کیف چرمی قهوه ای استفاده می کنید بسیار زیباست که کفش های شما نیز چرمی و از همان رنگ باشد.
  • کیف های چرمی استفاده از عناصر همجنس خود و هم رنگ خود را در استایل مردانه شما می طلبد. بهتر است علاوه بر کفش های چرمی و همرنگ با کیف به نوع و رنگ کمربند خود نیز دقت داشته باشید.
  • اگر از کیف اداری و رسمی در زمان استفاده از کت و شلوار استفاده می‌کنید، به این نکته دقت داشته باشید که این کیف ها تا حد امکان ساده باشد. کیف های پر از عوامل تزیینی، سگ های مختلف، عناصر درخشان و… برای این ست رسمی مناسب نیست. در ضمن قرار بر این نیست که هزینه بسیار زیادی برای تهیه یک کیف چرم از پوست کروکودیل بپردازی د. منظور از این ست زیبایی به همراه کاربرد آن است و یک عنصر تجملی به حساب نمی آید. در ضمن این نکته نیز توجه داشته باشید که کیف اداری شما قرار است به مرور زمان و کار کرد بسیار فرسوده و خراب شود. پس به جنس آن و نوع کاربری دقت داشته باشید. از آنجایی که استفاده روزانه و مستمر دارد دو نکته را در نظر داشته باشید:  سادگی و دوام

می توانید از انواع کیف اداری  چرم گاوی  استفاده کنید. هم دوام خوبی دارد و هم اینکه اصالت و زیبایی را به استایل شما اضافه می کند.

عدم استفاده از انواع کوله

به هیچ وجه با کت و شلوار از  کوله استفاده نکنید. این نوع از کیف ها برای شرایط و مواقع خاصی طراحی شده است و برای استفاده رسمی و کت و شلوار اصلا گزینه مناسب نیست. علاوه بر عدم زیبایی می تواند مانند ابزاری برای خراب کردن کت شلوار نیز باشد. اثرات کشیدگی و تخریب روی کت و همچنین خراب کردن یقه کت با استفاده از کوله جبران ناپذیر خواهد بود. مخصوصاً اگر برای کت و شلوار خود هزینه های بسیار کرده باشید.

با انتخاب صحیح و خرید کت تک اداری می توانید همراه با کیف های زیبا استایل و ظاهری جذاب داشته باشید. جذابیت ظاهری می تواند همراه با لباس های رسمی و اداری نیز به وجود آید. مهم انتخاب صحیح شماست و اینکه بدانید چه چیزی را برای چه منظوری خریداری کرده اید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *