کت و شلوار و کت تک

راهنمای جامع خرید پالتو مردانه باکیفیت+[عکس انواع پالتو]

مرد با پالتو (راهنمای خرید پالتو مردانه)

انتخاب زمان دقیق اختراع پالتو، مانند دیگر لباس های معاصر مردانه کاری دشوار است. اما اوایل قرن 19 در بریتانیا پوششی تحت عنوان پالتو مردانه معرفی و به فروش رسید.

عموما پالتو های مردانه از پارچه های سنگین و ضخیم مانند پشم، مرینو و غیره دوخت میشوند. خرید پالتو مردانه یکی از ملزومات هر مرد برای پوشش در فصول سرد سال است.

از خصوصیات پالتو مردانه علاوه بر جنس پارچه به اندازه قد آن نیز باید توجه کرد، پالتو های مردانه با پارچه های ضخیم، بلند و آستین دار دوخت میشوند که در فصول سرد پاییز، زمستان قابل استفاده و استایل کردن می‌باشد.

پالتو های مردانه را حتی با لباس های اسپورت نیز میپوشند. ازجمله نوع پوشش پالتو مردانه با شلوار جین و کت تک اسپورت دیده میشود که زیبایی و جذابیت خاصی به استایل مردان میدهد.

یکی از مهمترین نکات برای خرید پالتو مردانه، جنس آن است. مانند هر پوششی جنس و نوع پارچه تصمیم گیرنده اصالت و کیفیت استایل شماست. پس برای خرید پالتو مردانه این نکته را فراموش نکنید.

استایل مردانه با پالتو قهوه ای

در زیر نحوه انتخاب یک پالتو مناسب را توضیح میدهیم لطفا با ما همراه باشید.

 

نحوه خرید پالتو مردانه:

سایز پالتو:

سایز و تناسب پالتو روی بدن شما بسیار مهم است. زیاد از حد تنگ یا گشاد بودن لباس استایل شما را تا حد زیادی بد جلوه میدهد. دقت داشته باشید که اگر پالتو را با کت و شلوار میپوشید فضای کافی داشته باشد. نکاتی برای سایز پالتو:

 1. آستین پالتو تا مچ شما را بگیرد
 2. کشیدگی در قسمت سرشانه را احساس نکنید
 3. سایز پالتو مناسب برای پوشیدن یک کت و شوار رسمی زیر آن باشد
 4. قد پالتو متناسب با قد شماست، توجه کنید که پالتو های زیر زانو شما را کشیده تر نشان میدهد و بالعکس.

طرح و رنگ بندی پالتو:

رنگ و طرح پالتو های مردانه یکی دیگر نکات مهم برای خرید آن است. بهتر است برای فصول سرما از رنگ های تیره تر استفاده کنید، زیرا که جذب گرمای بهتری دارند و برای فصول سرد بهترین گزینه هستند. همچنین اگر به دنبال خرید پالتویی هستید که همه جا بپوشید، پیشنهاد من به شما پالتو هایی با رنگ های خنثی است مثل: خاکستری، مشکی، نخودی، طوسی و غیره. دقت کنید که رنگ های خنثی رنگ هایی هستند که با تمام طیف رنگی ست میشوند.

کیفیت پارچه پالتو:

پالتو های مردانه مانند دیگر لباس ها با پارچه هایی با کیفیت های مختلف دوخت میشوند. اما پالتو جزو لباس هایی است که برای طولانی مدت میشود استفاده کرد. پس بهتر است برای خرید پالتو مردانه به دنبال اجناس باکیفیت و شاید کمی گران تر باشید. همچنین به جز کیفیت پارچه پالتو، به کیفیت دکمه ها، آستر و جیب پالتو نیز باشید. توجه داشته باشید یک استایل باکیفیت همیشه جذابیت شما را چندبرابر میکند.

جنس پارچه پالتو:

همانطور که گفته شد، پالتو های مردانه را با پارچه هایی با جنس های مختلف میدوزند. ازجمله: پشم، فوتر، موهر، کنف، کشمیر، مخمل کبریتی و غیره. برای خرید پالتو مردانه بسته به نیاز و شرایط آب و هوایی یکی از این جنس ها را انتخاب کنید.

 

ویژگی های یک پالتو مردانه:

 1. جنس مناسب برای هوای سرد پاییز و زمستان
 2. قابلیت گرم نگه داشتن بدن
 3. وزن سبک و قابل انعطاف بودن
 4. استایل شدن هم با لباس های رسمی هم اسپورت
 5. آستر داشتن برای گرما و زیبایی در تن
 6. رنگ های خنثی انتخاب های بهتری برای پالتو مردانه هستند
 7. برای خرید پالتو مردانه به آب و هوای منطقه خود توجه کنید

 

معرفی انواع پالتو های مردانه:

 1. پالتو های کلاسیک

پالتو کلاسیک خاکستری مردانه

 1. پالتو های رسمی

پالتو رسمی قهوه ای مردانه

 1. پالتو های چرم

پالتو چرم قهوه ای مردانه

 1. پالتو های نیمه رسمی

پالتو نیمه رسمی مردانه

خلاصه مطلب:

همانطور که میدانید خرید پالتو مردانه بسیار مهم است، زیراکه پالتو استایل مردانه را اصیل و باوقار تر نشان میدهد! همینطور پالتو یکی از پوشش های گران قیمت محسوب میشود. همچنین سعی بر این داشته باشید با خرید کت و شلوار زیر پالتو استایل خود را تکمیل کنید. پس در انتخاب آن به نکاتی که در بالا گفته شد دقت کنید. ازجمله جنس، پارچه، قد، سایز و غیره. در این مقاله سعی بر این شد که راهنمای خرید پالتو مردانه را به صورت کامل بیان کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *