کت و شلوار, کت و شلوار دامادی, کت و شلوار و کت تک

راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

نکات مهم خرید کت و شلوار دامادی

شاید زمانی که حرف از مراسم عروسی  شود بیشتر توجهات به لباس عروس و استایل او شود. اما باید بدانید که نحوه پوشش و لباس داماد نیز می تواند مکمل این ترکیب زیبا باشد. پوشش لباس داماد از اهمیت بسیاری برخوردار است و می تواند شما را در مجلس عروسی از همگان متمایز نماید. اولین قدم خرید کت و شلوار دامادی مناسب است. در مقاله راهنمای خرید کت و شلوار نکات مهم و اساسی در مورد خرید کت و شلوار بیان شد اما در این مطلب به طور اختصاصی شما را راهنمایی می کنیم که برای خرید کت و شلوار دامادی اطلاعات بیشتری داشته باشید.

 دقت در اندام در خرید کت و شلوار دامادی

انسان ها با فرم بدنی متفاوتی هستند و باید در انتخاب کت و شلوار دامادی به این نکته دقت بسیاری داشته باشند. باید انتخابی داشته باشید که مطابق با شرایط بدن شما باشد تا زیباتر و متناسب تر دیده شوید. اگر اندامی چاق دارید باید در انتخاب رنگ کت و شلوار دامادی دقت کنید. بهترین گزینه های رنگ برای افراد چاق مشکی، سرمه ای تیره، زغال سنگی و قهوه ای است. رنگ های تیره می‌توانند شما را لاغر تر و باریک تر نشان دهند. انواع کت و شلوار در رنگ های روشن برای افراد لاغر و باریک مناسب تر است. اگر بتوانید اکسسوری ها و مواردی چون پیراهن و کراوات را نیز از رنگ های تیره انتخاب نمایید بدن شما متناسب و باریک تر به نظر خواهد رسید.

برای افرادی که اندام چاق دارند تعداد دکمه کت نیز از اهمیت برخوردار است. بهتر است و شلوار شما یک دکمه باشد و یا نهایتاً از انواع دو دکمه استفاده شود. این کار سبب می‌شود که پوشش زیرین و پیراهن شما بهتر دیده شود و قسمت بالایی بدن شما کشیده تر به نظر آید. اگر اندامی درشت و چاق دارید به هیچ وجه نباید انواع کت و شلوار براق را انتخاب کنید و انواع مات و تیره بهترین گزینه است. همچنین نباید از انواع پارچه طرحدار و چهارخانه استفاده کنید زیرا درشت بودن شما را تشدید خواهد کرد.

اگر اندامی لاغر و باریک دارید به راحتی بیشتر می توانید انواع مدل مختلف را انتخاب کنید. افراد لاغر می توانند از انواع کوک دو لبه و شش دکمه استفاده کنند. همچنین انواع کت و شلوار اپل دار می تواند شما را درشت اندام تر و استوارتر به نظر برسند. استفاده از رنگ های روشن می تواند شما را بهتر نشان دهد. افرادی که اندام درشت دارند بهتر است از یقه آرشال استفاده کنند.

استایل زیبا با پوشیدن جلیقه و تاکسیدو

زمانی که از جلیقه و تاکسیدو استفاده می‌کنید عضلات شکم و سینه بسیار زیبا و خوش فرم به نظر می رسند. به هیچ وجه لباس های تنگ بر تن کنید و یا اینکه نباید پوشش شما کمی گشاد باشد. اگر از کمربند استفاده می نمایید دقت داشته باشید که کمربند بر روی پیراهن قرار نگیرد انجام این کار می‌تواند شما را متناسب تر نشان دهد. در انتخاب شلوار نیز دقت داشته باشید. نباید در قسمت ران احساس کشیدگی به وجود آید در انتخاب شلوار اولویت اندازه بودن با قسمت ران است. مطمئن شوید که نواحی ران شما راحت و آزاد است.

در خرید کت و شلوار دامادی به مد توجه نداشته باشید

اولویت شما باید زیبا به نظر رسیدن باشد. بسیاری از مدل ها ممکن است متداول شده باشند و به وفور آنها را بر تن مانکن و ژورنال ها مشاهده کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که آن چیزی را باید انتخاب کنید که در آن زیبا و متناسب به نظر برسید. بسیاری از مدل های مد شده ممکن است در تن شما بسیار زشت و ناهنجار به نظر برسد. دقت کنید آنچه را که شما احساس بهتری در آن دارید و زیبا تر به نظر می رسید خریداری نمایید.

 کت از اهمیت بسیاری برخوردار است

مهمترین قسمت در خرید کت و شلوار دامادی کت است. زیبا و متناسب بودن آن می تواند تاثیر بسزایی در استایل شما داشته باشد. مهمترین قسمت های یک کمیت قسمت سرشانه و بالاتنه است. دقت داشته باشید که هیچ گونه آثار کشیدگی و فضای خالی در قسمت سرشانه ها وجود نداشته باشد و به عبارتی فیت تنش ما بوده و با حرکت کردن احساس کشش به شما دست ندهد. هرگونه تنگ بودن و یا گشاد بودن این ناحیه سبب بد فرم قرار گرفتن کت بر تن شما می شود.

به کفش و جوراب نیز توجه کنید

باید دقت و وسواس بسیاری در زمینه انتخاب کفش و جوراب داشته باشید. اگر از رنگ های تیره استفاده می کنید کفش و جوراب مشکی بهترین گزینه برای شماست. باید طول شلوار شما به نحوی باشد که جوراب در حالت ایستاده دیده نشود و شلوار به راحتی روی کفش قرار گیرد. تنها در زمان نشستن و بالا اوردن پا مقدار کمی از جوراب باید مشاهده شود. همچنین تناسب بین کمربند و کفش از اهمیت بسیاری برخوردار است. سعی کنید هماهنگی از لحاظ جنس و رنگ بین کفش و کمربند برقرار باشد.

عوامل بالا از اصلی ترین گزینه ها برای انتخاب کت و شلوار دامادی است. البته مواردی چون ست کردن و استفاده از اکسسوری های مختلف نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. شما برای زیبا به نظر رسیدن الزام نیازی ندارید که هزینه بسیار کنید یا از انواع گران قیمت کت و شلوار دامادی استفاده کنید؛ بهترین انتخاب آن است که در این مراسم چیزی را انتخاب نمایید که شما را بهتراز روزهای قبل به نمایش بگذارد. استفاده از برند های گران قیمت و یا پارچه های تجملی و ارزشمند اگر شما را زیباتر نشان ندهد و عیب اندام شما را بیش از پیش در معرض نمایش قرار دهد، د هیچ ارزشی نخواهد داشت. با انتخاب هوشمندانه میتوان با هزینه مناسب و استفاده از از عناصر تزیینی هماهنگ با استایل شما در مجلس عروسی بدرخشید و عکس های یادگاری شما تا سالیان سال به عنوان یک یادگاری ارزشمند لبخند بر لبان شما بیاورد.

حتماً در زمان خرید کت و شلوار دامادی و قبل از آن از افراد گروه در این زمینه مشورت بگیرید و با آگاهی بیشتر بدانید که برای خرید چی به بازار خواهید رفت ایا انتخاب شما خرید کت و شلوار دامادی است یا خرید کت تک است

 

دیدگاهی در مورد “راهنمای خرید کت و شلوار دامادی

  1. ناشناس گفت:

    عالییی اصن اوفف😂 ن ولی واقعا هم جنساشون هم مدلاشون خیلی قشنگه😍

  2. ناشناس گفت:

    واقعا هم جنساشون هم مدلاشون خیلی قشنگه😍

  3. خانم حسینی گفت:

    واقعا هم جنساشون هم مدلاشون خیلی قشنگه😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *