کت و شلوار, کت و شلوار و کت تک

گرانترین کت شلوار

گرانترین کت و شلوار های جهان

گرانترین کت شلوار جهان

گرانترین کت و شلوار را امروز در دندی کت بررسی خواهیم کرد و همواره کالاهای بسیاری وجود دارند که به سبب دقت و هزینه هایی که برای آن صرف می شود، بسیار ارزشمند تر و گران‌تر از سایر کالاهای مشابه هستند. در دنیای مد و پوشاک نیز شاهد تولیدات لوکس و گران‌قیمت هستیم. به سبب نوع پارچه، دقت در دوخت، متریال به کار رفته و… به کالایی گرانقیمت تبدیل می شوند. البته این امر را بیشتر در لباس های زنان  شاهد بودیم اما کت و شلوار مردانه نیز از قافله عقب نمانده و امروزه شاهد کت و شلوار های لوکس و گرانقیمتی هستیم. در ادامه این مطلب با چند عدد از کت و شلوارهای گران قیمت و لوکس آشنا می شویم.

گرانترین کت و شلوار مردانه دنیا کت و شلوار دایموند استوارت هیوز

کت و شلوار زیبا و جواهر نشان است که چیزی نزدیک به یک میلیون دلار قیمت دارد. به عبارتی قیمت دقیق این کت و شلوار گران دنیا ۸۹۲ هزار و ۵۰۰ دلار است. ست کت شلوارمزبور گران قیمت ترین کت شلوار های تولید شده توسط شخصی با نام استوارت هیوز طراح انگلیسی بوده که در زمینه تولید وسایل لوکس تخصص دارد. او با همکاری یکی از زبردست ترین و معروف ترین خیاط های منچستر با نام ریچارد جولز تنها سه دست از این کت و شلوار خاکستری رنگ ارزشمند را خلق کرده است.  در دوخت و تزیین این کت و شلوار خاص و گران، چیزی حدود ۲۴۵  قیراط  الماس به کار برده شده است. تلفیق جواهرات و جنس، کشمیر، پشم و ابریشم، پوشش زیبا و تجملی را به وجود آورده است.

الکساندر آموسو از گرانترین کت و شلوار مردانه

آموسو سابقه‌ای بسیارزیاد در تولید کالا و لباس های لوکس دارد و سابقه ارائه کت شلوار های گران قیمت و تجملی را در کارنامه خود دارد. برای دوخت این گرانترین کت و شلوار مردانه ازابریشم، پشم و پارچه ویکونا که از نوع خاصی از شتر به دست می آید، بهره گرفته شده است. لازم به ذکر است که ویوکنا سمبل و نماد تولیدات لوکس است و حیوانی شبیه به شترو خانواده لاما بوده که در مناطق خاص از پرو زندگی می کند. این پشم سالانه تنها ۱۲ تن در کل دنیا تولید می گردد و برای همین است که پارچه های بافته شده از آن بسیار کمیاب و گران هستند. در واقع کت و شلوار گران وانکیش2 با دقتی مضاعف و وسواس بسیار با دکمه هایی از طلا و الماس جهت تزئینات ساخته شده که خریدارآن نیز ناشناخته است. این کت و شلوار گران جهان حدود ۱۰۲ هزار دلار قیمت دارد و در رتبه دوم جای می گیرد.

دورموئیل وانکیش ۲ یکی از گران ترین کت و شلوار های جهان

دورموئیل صاحب خاص ترین و گران ترین کت و شلوار و پارچه هایی است که در بریتانیا تولید میگردد. در واقع پارچه وانکیش ۲ به این دلیل خاص است که از سه نوع پشم کمیاب که از هند،کیویت و ویکتوریا تهیه شده است، بافته می گردد. دورموئیل این کت شلوار را  در زمانی که شعبه خود در کشور هند را افتتاح می نمود، رونمایی کرد. قیمت هر متر مربع از این پارچه خاص حدود سه هزار پوند ارزش دارد و به منظور دوخت یک دست کت و شلوار با این پارچه، نیازمند است که شما چیزی حدود ۱۰ هزار پوند هزینه نمایید. شرکت دورموئیل  نزدیک به دو قرن است که خدمات این چنینی به افراد ثروتمند و پادشاهان ارائه می دهد و به سبب رازداری و امانت، اطلاعات خریداران محصولات خود را فاش نمی کند.قیمت این کت و شلوار بعد از دوخت ۹۵ هزار دلار است.

گرانترین کت و شلوار کت شلوار ویلیام وست مالکوتمن کت 

ویلیام وست مالکوتمن کت، جزوه خاص ترین و گرانترین کت و شلوار دنیا و خیاط ها و مرکز دوخت لباس به حساب می‌آید که در بریتانیا قرار دارد. ویلیام وست مالکوتمن کت سابقه درخشانی برای دوخت لباس های خاص و گران قیمت دارد و می توان به تهیه لباس برای افرادی چون مایکل جکسون، خانواده پادشاهی بریتانیا و سلطان عمان اشاره کرد.

این کت و شلوار برای گران قیمت بودن دلایل بسیاری دارد به عنوان مثال در این کت و شلوار دوخته شده به جای آنکه از دو تکه استفاده گردد، از ۳ یا ۴ تکه تولید گردیده است که برای طراحی و دوخت آن بیش از ۲۰۰ ساعت زمان صرف شده است.

این کت و شلوار ها به دلیل نوع و انتخاب پارچه، بسیار سبک وزن هستند و در ابتدای شروع فعالیت، تولیدات بسیاری برای افراد متمول در منطقه خاورمیانه و روسیه داشته است. این کت و شلوار قیمت ۷۵ هزار دلاری را یدک می کشد.

بریونی ونکیش 3 از گرانترین کت و شلوار های مردانه

کسانی که تمایل به استفاده از کت و شلوارهای گران و منحصر به فرد هستند، این برند را به خوبی می شناسند. در واقع قیمت بالای این کت و شلوار ها گران مردانه بر مبنای تبحر و برش هنرمندانه خیاط آن است. این برند خوشنام متعلق به یک تولیدکننده در ایتالیا است که در سال ۱۹۴۵ فعالیت خود را آغاز نمود و از پارچه های لوکس بریتانیایی برای تولیدات خود استفاده می‌کرد. بریونی در حال حاضر از برندهای معروف پوشاک مردانه در سراسر جهان است. کلیه محصولات تولید شده توسط این برند با دست دوخته می گردند و مانند دیگر لباس های معمولی چیزی حدود ۳۰ قطعه از جزئیات کت و شلوار با هم ترکیب می شوند. این تولید کننده کت و شلوار، با بهره‌گیری از پارچه های لوکس  و خاص در کنار تبحر و دقت خیاط های متبحر، می تواند اثری زیبا و گرانقیمت را خلق کند. یکی از اهداف این برند تهیه و تولید کت و شلوار هایی است که برای نسل جوان نیز مناسب باشد و بتواند سلایق آنها را نیز شامل گردد. به عنوان مثال بریونی سناتو از جمله کت‌شلوار هایی بود که برای جوانان طراحی و دوخته شده بود، و مورد استقبال این قشر نیز قرار گرفت. این کت شلوار تولید شده توسط این برند چیزی حدود ۴۳ هزار دلار قیمت دارد.

برندها و تولیدی های مختلفی در سراسر جهان هستند که به صورت صنعتی و تولید انبوه مبادرت به تولید کت و شلوارهای با کیفیت می کنند. اما آنچه که بعضی از کت و شلوارها مردانه را خاص و گران قیمت می کند، تولید محدود آن، استفاده از پارچه و متریال خاص، خیاطان زبردست و دقیق و سفارشی و همچنین تولید وسواس گونه است. این عوامل درکنار سابقه و خوش نامی برند های خاص، از محصولات آنها اجناسی لوکس و گرانقیمت ساخته است .

گرانترین کت و شلوار در ایران

گرانترین کت و شلوار در ایران

در ایران گرانترین کت و شلوار متعلق به هاکوپیان و ال سی من و گراد است که این برند ها در حالت عادی از کت و شلوار های گران قیمت ایران برخوردار هستند اما برای ارزش بیشتر به مشتری خود یک لاین اختصاصی دارند که گرانترین کت و شلوار های ایران در ان وجود دارد.

به لاینی که در بالا اشاره کردیم لاین وی ای پی (vip) میگویند این لاین مختص افراد گران پوش کت و شلوار است که در اینجا کت و شلوار های گران ایران را با دوخت عالی مشاهده مینمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *