کت تک, کت و شلوار, کت و شلوار و کت تک

نرخ خشکشویی

خشکشویی کت و شلوار

نرخ خشکشویی کت و شلوار امسال

خیلی از افراد به دلیل عدم وقت کافی، عدم تبحر در شستشوی صحیح و اتو کردن لباس ها و سرعت بهتر در انجام امور شخصی، تمایل به شستشوی لباس های خود توسط خشکشویی ها دارند. البته نرخ خشکشویی طبق آنچه که اهالی این صنف بیان می کنند، در محل ها و شهرهای مختلف می تواند متغیر باشد. قبل از آن که راجع به نرخ خشکشویی در سال جدید بپردازیم بهتر است اطلاعاتی کلی راجع به مزیت ها و ایرادات سپردن لباس به خشکشویی بیان نماییم.

صرفه جویی در وقت با سپردن کت و شلوار به  خشکشویی

در دنیایی زندگی می کنیم که بیشتر اعضای خانواده افرادی شاغل و درگیر هستند و مدت زمان زیادی را خارج از خانه سپری می کنند. این دسته از افراد وقت آنچنانی برای انجام اموری نظیر شستشو و اتو لباس را ندارند و طبیعی است که با سپردن این وظیفه به خشکشویی ها، زمان بیشتری را به استراحت و تجدید قوا در منزل بپردازند.

از بین‌بردن بهتر لکه و کثیفی ها از کت و شلوار در خشکشویی

در بسیاری از موارد شاید برای شما پیش آمده باشد که قادر به برطرف نمودن لکه غذا و یا آلودگی خاص از روی لباس نبوده و به همین سبب آنرا استفاده نمی کنید. از بین بردن لکه های کثیفی مختلف شاید یک نوع تخصص باشد که همه افراد از آن آگاه نیستند. با تقبل کردن نرخ خشکشویی و عدم استفاده از مواد تمیز کننده نادرست، می توانید تا مدت های طولانی از لباس‌های خود استفاده کنید و به سبب آلودگی و لکه های مختلف آن را به دور نیاندازید.

شستشو کت و شلوار در منزل جلوگیری از آسیب های شستشوی خانگی کت و شلوار

شاید بسیاری از افراد آگاهی و تخصص این را نداشته باشند که هر لباس شرایط خاص برای شستشو دارد. شرایطی مانند دمای آب، مدت شستشو، نوع تمیز کننده و… مواردی هستند که افراد متخصص در این زمینه از آنها اطلاع دارند. می توانید با سپردن این مهم به اینگونه از افراد از تمیز شدن و عدم آسیب رسیدن به آن اطمینان داشته و عمر و زیبایی لباس های خود را افزایش دهید.

سهولت و راحتی و نرخ خشکشویی کت و شلوار

نمی توان این موضوع را انکار نمود که افراد بسیاری به دنبال این هستند که کارها را در سریع ترین زمان ممکن و آسان ترین روش انجام دهند. سپردن لباس ها به خشکشویی می تواند چالش های وقت گیر شستشو و اتو را حذف نموده و آرامش و آسایش بیشتری را برای شما فراهم کند.

استایل شیک و حرفه ای با سپردن کت و شلوار هایمان به خشکشویی

درست است که افراد بسیاری اقدام به شستشوی لباس ها و اتوی آنها می کنند. اما به هیچ وجه نمی توان این اصل را انکار کرد که شستشو و اتو انجام شده توسط مراکز خشکشویی بسیار حرفه ای تر و با کیفیت تر هستند. دقت در نحوه مناطق خط اتو، شستشوی تمیز یک دست، دقت به استایل و فرم لباس در زمان خشکشویی و اتو و… سبب می شود که لباس و پوشش شما بسیار جذاب تر و شیک تر بر تن شما خودنمایی کند.

درکنار تعریف‌ها و مزیت های استفاده از خشکشویی، شاید استفاده از این نوع از خدمات مشکلات و معایبی را نیز به همراه داشته باشد. البته باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید که مرکزی که خدمات به شما ارائه می دهد و نحوه انجام آن بر شدت و یا ضعف این معایب تاثیر بسزایی دارد. در ادامه به مواردی که جزو معایب استفاده از خشکشویی به حساب می آید اشاره می کنیم:

در بسیاری از موارد مشاهده می شود که خشکشویی ها برای درخشش و تمیز شدن لباس ها از مواد شوینده ای استفاده می کنند که از شدت و قدرت بالایی برخوردار است. به مرور زمان این امر سبب می شود که از کیفیت رنگ، زیبایی و استحکام لباس شما کاسته گردد. البته افرادی هستند که به دفعات بسیار زیاد از یک لباس استفاده نمی کنند، لذا می تواند برای آن ها امر مهمی نبوده و مشکلی ایجاد نکند.

مورد بعدی شاید نرخ خشکشویی هنگام خرید کت و شلوار اداری و هزینه‌ای باشد که در قبال آن پرداخت می گردد. شاید برای بسیاری از افراد کمی سنگین و دشوار باشد که همیشه شستشوی لباس های خود را به خشکشویی ها بسپارند.

هر شخص به خوبی می داند که نسبت به چه مواد شوینده ای آلرژی یا حساسیت دارد. اما این امر در زمان سپردن لباس ها به خشکشویی ها مقدور نیست و مشاهده شده است که برخی از مواد شستشو در خشکشویی ها برای برخی از افراد ایجاد آلرژی و عوارض پوستی نموده است. البته در بسیاری از خشکشویی ها سعی می شود از موادی استفاده گردد که ضریب این امر را به حداقل برساند.

به این امر توجه داشته باشید که خشکشویی ها صرفاً لباس را شسته و اتو می کنند و وظیفه رفع آلودگی ها و نجاسات روی لباس را برعهده ندارند. از این رو انجام این مرحله از شستشو بر عهده مشتری می باشد.

 نرخ خشکشویی کت و شلوار

در تعیین قیمت خشکشویی سه عامل اصلی تعیین کننده است. عواملی مانند نوع و جنس پارچه، ظرافت پارچه  و همچنین نوع و درجه مواد شوینده می تواند بر تعرفه و نرخ خشکشویی اثرگذار باشد.

که این موارد را برای سال 1400 در پایین بررسی و نرخ خشکشویی را اعلام خواهیم کرد.

هزینه خشکشویی کت و شلوار

تعرفه اعلام شده برای خشکشویی در سال ۱۴۰۱ به شما اعلام می گردد و البته باید به این نکته دقت کنید که این نرخ ها بر اساس جنس، رنگ، ظرافت و یا ضخیم بودن پارچه و… می تواند دستخوش تغییرات شود.

  1. خشکشویی پیراهن و تیشرت مردانه حدود ۱۸ الی ۲۰ هزار تومان است.
  2. خشکشویی شلوارهای جین و شلوار های معمولی بین ۱۸ الی ۲۰ هزار تومان متغیر است.
  3. هزینه خشکشویی کت تک  ۳۰ الی ۴۰ هزارتومان است.
  4. نرخ خشکشویی برای کت و شلوار ۴۵ الی ۶۰ هزار تومان است
  5. هزینه خشکشویی برای مانتو معمولی ۲۸ الی ۳۵ هزار تومان است
  6. نرخ خشکشویی جهت شستشوی پالتو و بارانی ۴۵ الی ۶۰ هزار تومان است
  7. هزینه خشکشویی بلوز، دامن و لباس زنانه ۱۵ الی ۵۰ هزار تومان است
  8. نرخ خشکشویی انواع لباس هایی مانند لباس عروس، کت و شلوار دامادی و پیراهن های مجلل مجلسی و کار شده توافقی محاسبه می گردد
  9. هزینه خشکشویی انواع شال و روسری چه ساده و یا ابریشمی ۱۵ الی ۳۰ هزار تومان است.
  10. نرخ خشکشویی انواع ژاکت و پلیور بین ۳۰ الی ۴۰ هزار تومان متغیر می باشد.
خشکشویی پیراهن۱۸ الی ۲۰ هزار تومان
نرخ خشکشویی برای کت و شلوار۴۵ الی ۶۰ هزار تومان
نرخ خشکشویی انواع لباس هایی مانند لباس عروستوافقی
نواع شال و روسری چه ساده و یا ابریشمی۱۵ الی ۳۰ هزار تومان
نرخ خشکشویی انواع ژاکت و پلیور۳۰ الی ۴۰ هزار تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *