کت و شلوار, کت و شلوار و کت تک

اجاره کت و شلوار

اجاره کت و شلوار

در این مقاله از دندی کت قرار است با هم به بررسی اجاره کت و شلوار مردانه بپردازیم و با هم بررسی کنیم ایا اجاره کت و شلوار مقرون به صرفه است یا نه و در اخر مقاله هم معرفی مرکز های اجاره دهنده بهتون معرفی خواهم کرد پس تا اخر با ما همراه باشید.

اجاره کت و شلوار

اجاره کت و شلوار یکی از مباحثی است که در ایران خیلی جا نیوفتاده است و بیشتر اجاره لباس عروس تقاضا و عرضه دارد تا اجاره لباس داماد یا لباس مردانه.

اما خب این موضوع باعث میشود که شما بتوانید در این حوزه فعالیت کنید و رشد خیلی خوبی داشته باشید و رقیب انچنانی برای خود نبینید.

اما این موضوع مانند دیگر موضوعات یکسری درگیری ها و چالش هایی دارد اما خب اگر اجاره کت و شلوار را بتوانید سازماندهی شده انجام دهید این ریسک و چالش هارا کاهش میدهد.

اما به طور خلاصه بخوام بگم باید بگم که شما برای پوشیدن یک شب کت و شلوار که نمیخواهید هزینه کنید به مرکز اجاره کت و شلوار مراجعه مینمایید و یک کت و شلوار اجاره میکنید و برای چن ساعت بر تن میکنید سپس ان کت و شلوار را صحیح و سالم تحویل میدهید و بیانه پرداخت شده را دریافت میکنید.

چرا باید کت و شلوار اجاره کنیم

امروزه با توجه به افزایش نیاز به پوشش رسمی مثل کت و شلوار و از سمت دیگر پایین امدن توان خرید افراد افراد یکسری شرکت ها تصمیم به اجاره کت و شلوار گرفتند که این موضوع در قدیم بوده و الانه هم هست پس چیز جدیدی نیست ولی خب در قدیم به این گستردگی مجموعه های اجاره کت و شلوار و محتوای در این باره وجود نداشت به همین خاطر کمی این موضوع گمنام بود.

اما از یک سمت دیگر افرادی هستند که لازم دارند در جلسات کاریشون از کت و شلوار های مارک یا دوخت عالی با تنوع بالا استفاده کنند و نمیتوانند دائما یکرنگ و یک طرح بپوشید و این مدل افراد هم باید سمت اجاره کت و شلوار بروند چون خرید کت و شلوار براشان از نظر مالی امکان پذیر نیست.

دسته دیگر افراد کسانی هستند که اصلا اهل خرید کت تک یا کت و شلوار نیستند و هیچ علاقه ای به خرید و پوشیدن البسه های رسمی ندارند این افراد هم بهتر است یک چهارم هزینه خرید یک دست کت و شلوار را بپردازند تا همان یکشب یک دست کت و شلوار اجاره کنند و مابقی پول خود را پس انداز کنند و نیازشان هم در واقع رفع شده و شب مراسم کت و شلوار پوشیده اند.

و مورد اخر دامادهایی هستند که قصد ندارند برای خرید کت و شلوار دامادی هزینه کنند این موضوع هم علت دارد در واقع کت و شلوار دامادی بخاطر طرح و رنگش امکان پوشیدن در اکثر مکان هارا بشما نمیدهد و وقتی همچین لباسی خیلی محدود است چرا باید برای ان اینقدر هزینه کرد و خرید و در پایان شب کاور شود و  داخل کمد برود برای همیشه اما خب در بعضی موارد مثل کت و شلوار های دندی کت طرح های کت و شلوار های دامادی جوری طراحی شدند که میتوانید به عنوان خرید کت و شلوار مجلسی هم از ان استفاده کنید. درواقع فروشگاه دندی کت جوری محصولاتش را تولید کرده که هم دامادی باشد و هم مجلسی پس حتما یکسر به فروشگاه دندی کت مراجعه نمایید.

هزینه اجاره کت و شلوار مردانه

هزینه اجاره کت و شلوار به عوامل زیادی بستگی دارد و این عوامل مثل اینکه قیمت اجاره کت و شلوار در تهران گران تر از اجاره کت و شلوار در اصفهان یا دیگر شهر ها است. مورد دیگه ای که میتونم بهش اشاره کنم این است که طرح های انتخابی در اجاره کت و شلوار هم تاثیر دارد هرچه کت و شلوار پر زرق و برق تر باشد قطعا قیمت اجاره کت و شلوار گرانتر است و مورد بعدی هم میتوان به مارک یا برند بودن کت و شلوار اشاره کرد ما در مقاله بهترین برند کت و شلوار به این موضوع اشاره کردیم ولی خب هرچه کت و شلوار شما برند تر و مارک تر باشد خب طبیعتا هزینه بیشتری بابت کرایه ان باید بپردازید.

مورد اخر هم که فکر میکنم در اجاره کردن و قیمت اجاره کت و شلوار تاثیر دارد تعداد دفعات پوشیدن است. این را میدانیم که در لباس عروس هزینه لباسی که بار اول است اجاره داده میشود خیلی گرانتر از لباسی است که بار دوم یا سوم است کرایه داده میشود.

اجاره کت و شلوار داماد

کت و شلوار داماد هم مانند لباس عروس هزینه زیادی دارد و این درحالی است که در بالا هم بهش اشاره کردم چون این هزینه زیاد است و در اکثر مواقع هیچ موقع دیگر این لباس برتن نخواهد رفت پس نیازی نیست که الکی هزینه زیادی کنید چرا که هزینه های برگزاری مراسم عروسی به خودی خود سرسام اور است و اینکه در خرید لباس بتوانیم صرفه جویی کنیم کمک شایانی به عروس داماد میکند.

لباس داماد عوما سه تیکه است کت + شلوار + جلیقه این موضوع هم دال بر اجاره است چرا که هرگز شما نمیتوانید این سه تکه را بدون هم بپوشید و از سمت دیگر شنا در کوچه و خیابان هم نمیتوانید کت و شلوار با جلیقه بپوشید که مشخص است این لباس دامادی است.

با همه این توصیفات بهترین و بهینه ترین راه برای شب دامادیتون در صورتی که بخواهید خیلی کت و شلوار سبک بپوشید باید به فکر اجاره کت و شلوار دامادی باشید و لی خب اگر بخواهید خیلی سنگین و عاقلانه کت و شلوار دامادی بپوشید باید بگم میتوانید کت و شلوار دامادی را تهیه نمایید.

اجاره کت و شلوار مردانه در تهران

با توجه به اینکه تهران پایینخت ایران است منطقی است که درخواست اجاره کت و شلوار مردانه در تهران بیشتر از دیگر شهر باشد و این یعنی یک فرصت برای اجاره کت و شلوار در تهران است اما خب پیدا کردن فروشگاهی در تهران که کت و شلوار اجاره دهد هم کار اسانی نیست.

مجموعه دندی کت هیچ وبسایتی بجز وبسایتی که در ادامه معرفی کرده است را برای اجاره کت و شلوار در تهران را نمیشناسد و هیچ فروشگاهی را هم رد یا تایید نمیکند

از کجا کت و شلوار کرایه کنم؟

برای اجاره کت و شلوار باید خیلی دنبال بگردید که هم یک مزون انتخاب نمایید که هم مطمئن باشد و هم سایز شما را داشته باشد و از همه بحث بهداشت در اجاره کت و شلوار های مردانه را رعایت کند این یک نکته خیلی مهم است اما به هر حال باید دنبال بگردید.

اما خب یکسری سایت ها وجود دارند که به بحث اجاره کت و شلوار پرداخته اند:

جورپین – اجاره لباس مردانه

شما میتوانید با مراجعه به سایت جورپین به ادرس joorpin.ir به اجاره کت و شلوار بپردازید یا اینکه مستقیما از ایتجا وارد سایت جورپین شوید

توجه داشته باشید مجموعه دندی کت این مجموعه را نه رد و نه تایید میکند و صرفا بر اساس مطالعه و تحقیق به این وبسایت رسیدیم.

دیدگاهی در مورد “اجاره کت و شلوار

  1. پوریا گفت:

    خیلی سایت مزخرفی رو پیشنهاد کردین ممنون

    1. متاسانه همین یدونه وبسایت داریم در این زمینه انشالا بتونیم در اینده بیشتر در خدمتتون باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *